نوار پیشرفت 0%

با تشکر از شما برای بررسی نظرسنجی؛ ما واقعاً از کمک شما در این زمینه قدردانی می‌کنیم. ما با همکاری British Wrestling Association (انجمن کشتی بریتانیا، BWA) به دنبال راه‌هایی هستیم تا از طریق آن بتوانیم ساختار عضویت را ارزشی‌تر کنیم و به رشد ورزش کمک نماییم..

به عنوان تشکر از وقت و تلاش شما، هر فردی که نظرسنجی را تکمیل کند به طور خودکار در قرعه‌کشی جایزه برای کوپن های 2×100 شرکت داده می‌شود.

British Wrestling واقعاً مشتاق است که تعداد بیشتری از کشتی‌گیران نظرسنجی را تکمیل کنند، بنابراین به عنوان پاداش اضافی برای کسانی که آن را تکمیل می‌کنند، BWA در نظر دارد تا یکی از ورزشکاران امسال بازی‌های مشترک المنافع انگلیسی یا اسکاتلندی را برای یک جلسه تمرینی به باشگاه شما بفرستد. در کنار این، برای کسانی که نظرسنجی را تکمیل می‌کنند 2 کوپن هدیه 100 پوندی وجود دارد و می‌توانند آن را در British Wrestling Merchandise به آدرس زیر خرج کنند https://shop.britishwrestling.org/.

این تحقیق توسطragdoll research & planning Ltd مدیریت می‌شود که به عنوان گرداننده داده توسط دفتر کمیساریای اطلاعات و برای اطمینان از یکپارچگی داده‌ها، به آیین‌نامه رفتار انجمن تحقیقات بازار و مقررات عمومی حفاظت از داده‌ها (2018) ملزم هستند. می‌توانید سیاست حفظ حریم خصوصی ragdoll را به طور کامل پیدا کنید در اینجا یا در وب‌سایت.

نتایج کلی این مطالعه با BWA به اشتراک گذاشته خواهد شد، اما پاسخ‌های فردی ارائه نمی‌شود.

نظر شما برای ما بسیار مهم است، بنابراین اگر بتوانید حدود 12 تا 14 دقیقه برای تکمیل این نظرسنجی وقت بگذارید، بسیار سپاسگزار خواهیم بود..

لطفاً تأیید کنید که مطالب فوق را مطالعه کرده‌اید و مایل به شرکت هستید.